Apie mus

There are no translations available.

apie-mus

UAB „Reval baldai“ įmonė vykdo šią veiklą:

  • gamina visuomeninės paskirties baldus (barams, restoranams, kavinėms, parduotuvėms ir viešbučiams);
  • gamina vienetinius bei nestandartinius korpusinius baldus (virtuves, svetaines, biuro, miegamąjį, vonios bei prieškambario);
  • vykdo ypač sudėtingų baldų projektavimą bei interjero projektų įgyvendinimą (projektų valdymą, techninius sprendimus, priežiūrą) ir išpildymą.

Įmonėje dirba patyrusi, profesionali ir kūrybinga komanda, kuri padės paruošti individualų projektą kiekvienam užsakovui pagal jo poreikius ir norus nuo idėjos iki rezultato įgyvendinimo. Aukštas darbuotojų profesionalumas ir kvalifikacija leidžia sėkmingai konkuruoti tarp šiandieninių baldų gamintojų Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Šiandien UAB „Reval baldai“ – viena iš lyderių savo veiklos srityje, turinti didžiulę patirtį gaminant ir montuojant sudėtingus objektus. Įmonės gamybinis plotas apima 3500 m², tai leidžia itin sėkmingai vykdyti stambius užsakymus. Įmonės sėkmingą plėtrą nulėmė kokybiškai ir laiku vykdomi užsakymai, gamybos procesų suderinimas, naujų technologijų įdiegimas ir modernizavimas bei darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimas ir griežta kokybės kontrolė visuose technologiniuose procesuose.